Blog

Zde jsou mé postřehy. Samozřejmě se mnou nemusíte souhlasit. Mým jediným cílem v této části je INSPIROVAT.

 • I velký chlap (manažer) se může chovat jako princezna

  21. 9. 2020

  Každá princezna tvrdí, že chce lásku. Reálně chce obdiv, pozornost a někoho, kdo bude plnit nesplnitelné úkoly pod hrozbou smrti. A je jedno, zda ta princezna je muž či žena, manažer, král, obchodník, zákazník, poslanec či řadový zaměstnanec.

 • Mýty, příběhy a metafory ve firmách

  7. 9. 2020

  Proč vyprávět ve firmách pohádky místo stále nových metodik? Existuje týmová duše a jak o ní můžeme přijít? Proč je znalost mytologie lepší než učebnice „10 způsobů jak…“? Proč manažeři nepřiznají, že koupili nesmysl aneb poučení z pohádky Císařovy nové šaty.

 • Mytologie čili bájesloví firmy

  20. 2. 2020

  Mytologie čili bájesloví firmy

 • O BLAHOBYTU A BLAŽENOSTI

  25. 9. 2019

  Byla jedna vesnice na soutoku řek. A kdysi, když bylo a nebylo, tak ve stejný okamžik připluly po řekách v košíku dvě malé děti. Z levé řeky děvčátko, z pravé chlapec. Lidé je vnímali jako znamení, tak je vylovili a zavolali svatou ženu, aby jim dala jména. Sklonila se nad chlapcem a řekla: „Tvé jméno budiž Blahobyt a náleží Ti vše co je vidět očima“, dívce pak dala jméno Blaženost i s královstvím všeho neviditelného zrakem, ale cítěného srdcem.

 • BYLO NEBYLO BYLI 2 KAMARÁDI

  9. 5. 2019

  Poznali se již ve školce, seděli spolu ve škole v lavici a i v dospělosti byli často spolu. Z jednoho se stal kulturista, z druhého erotoman. Měli se rádi, jen jedna pře byla mezi nima. Kdo z nich má lepší kondici a zda na její kvalitu má větší vliv zvedání železa či dlouhé erotické hrátky.

 • TOTOŽNÉ SCHÉMA KRESLÍM ASI 8LET PŘI ŠKOLENÍ

  3. 5. 2019

  Což mi může dosvědčit více jak 2000 lidí.

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář