Každé dvě minuty stejné množství fotek jako ...

Každé dvě minuty stejné množství fotek jako ...

Výpis článků Napsáno 29.5.2017

Narazil jsem na zajímavou statistiku. Každé dvě minuty vznikne stejné množství fotek, jako za celé 20. století. Káva se srdíčkem, drink s mořem, ruka s pivem. A nejsou to jen fotky.

Myslím, že množství reportingu, které vyplníme, ať již ve firmách nebo jako hlášeni státu či různým orgánům na tom bude podobně. A co množství obchodních nabídek? Je jednoduché vytvářet jednu za druhou a neadresně je posílat. Mohu jmenovat několik firem, kde je obchodník oceňován za kvantitu nabídek oproti kvalitě budovaného vztahu se zákazníkem.

Moji synové dělají spousty projektu a referátů do školy. Ale všechny způsobem „Ctrl+c“ a „Ctrl+v“. Mladí vědci máji velmi brzy odpublikováno stejně, jako jejich předchůdci za celý život. Mnoho lidi navštívilo jen za část svého života vice zemí, než souhrn jejich předků za mnoho generací před nimi.

36 SNÍMKŮ NA DOVOLENOU MĚLO SVŮJ SMYSL.

Představte si, že jako dříve máte pouze 36 snímků na celou dovolenou. Všichni dohromady. Jak se změní rozhodování o jednotlivých záběrech? Budete chtít fotit každou ptákovinu? Představte si, že máte omezené množství nabídek, které můžete vytvořit, omezené množství reportů, které zvládnete, projektů, které můžete realizovat. Jak se změní vaše rozhodovaní.

UMĚNÍM NENÍ VYUŽÍT VŠECHNY MOŽNOSTI CO SE NABÍZEJÍ, ALE UMĚT SI VYBRAT TY, CO PRO MNE MAJÍ HODNOTU.

ZAMĚNIT BEZBŘEHOU HORIZONTÁLNÍ MĚLKOST ZA HLOUBKU V NĚKTERÝCH OBLASTECH.

A naše práce, to je více jak polovina bdělého života, by měla mít HLOUBKU A SMYSL. A pokud ji chcete hledat, přijďte na můj workshop Dýmka Míru

Mimochodem, u mne si cenu určuji účastníci sami po workshopu, podle toho jakou hloubku pro ně měl…

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář