ÚVAHY Z POUTI NA KONEC SVĚTA 4.

ÚVAHY Z POUTI NA KONEC SVĚTA 4.

Výpis článků Napsáno 6.12.2018

Arnold nazval Donalda mešuge. Nevím zda má nebo nemá pravdu, nevím jaký je jeho dopad na životní prostředí či vnitřní situaci USA, ale u mne si Trump získal pozornost přístupem ke Kimovi.

Představte si zlobivé dítě. Nikdo ho nemá rád, vše mu zakazují, pořád ho napomínají a nechtějí ho do party ani ostatní sígři. Tak střílí rakety a rozbijí okna. Potom mu totiž věnují pozornost. A on si ji užívá. Když už nemůžu být nejlepší budu nejzlobivější. A vašim dalším trestům a nadávání se jen směju.

Nevím, zda to Trump udělal vědomě či intuitivně nebo mu to někdo poradil, ale projevil Kimovi ÚCTU, NÁKLONNOST A UZNÁNÍ. Z pohledu systematických konstelací klíčová věc na velmi hluboké úrovni. A pokud dobře čtu vývoj situace, tak Kim místo vypouštění raket, píše milé dopisy tatíkovi Donaldovi. On totiž necítil moc lásky ani od vlastního otce.

A vedle toho si ráno otevřu fb a tam lidé, kteří jsou chytří a vážím si jich, urážejí a ponižují voliče Zemana a Babiše. A Fenič odmítne se Zemanem natočit GEN, protože je pro český národ a jeho vývoj méně významný než 382 jiných osob.

Nejsem volič Zemana ani Babiše, ale vadí mi projevovaná neúcta k jiným názorům a pohrdání k odlišnému vnímání světa. Zkusme místo toho pochopit jejich vesmír.

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář