ÚVAHY Z POUTI NA KONEC SVĚTA 5.

ÚVAHY Z POUTI NA KONEC SVĚTA 5.

Výpis článků Napsáno 8.12.2018

Když mi bylo asi 8 let, pouštěl jsem v Kralupech do Zákolanského potoka lahve s dopisem a přesvědčením, že je Vltava, Labe a pak moře odnese někam na konec světa a někdo mi napíše. Tehdy byly 70.léta a dodnes mi nikdo neodepsal. Asi neumí česky nebo nerozluštili mé dětské písmo.

Tak na ty konce světa putuji každý rok pěšky. Včera jsem byl na Cabo de Sao Vicente. Plním si dětský sen, ačkoli již vím, že žádný konec světa neexistuje.

Před odletem jsem měl fičák. 15 školících dní v průběhu listopadu. Celkem jsem pracoval asi se 150 lidmi. byly to obchodní a manažerské workshopy. A nejvíce mě těší, že nejopakovanějšími slovy ve zpětné vazbě byla LIDSKOST, LIDSKÝ PŘÍSTUP A HUMOR. Další splněný sen. Jako dítě jsem chtěl být režisér, herec nebo učitel a bavit lidi. A to se mi s workshopy plní. A vedle toho jsem ještě už 25 let obchodník :-)

Nevím, zda jsem dostatečně těm 150 lidem poděkoval, fakt jsem měl fičák, tak to činím teď. DÍKY!!! Bavil jsem se s vámi a bavilo mě to. Těším se na pokračování.

A ještě více mě těší, že již teď mám většinu ledna plnou Dýmek míru. Tedy tak trochu ujetých workshopů, kde hledáme ČLOVĚČENSTVÍ JEDNOTLIVCŮ A LIDSKOST TÝMU A FIREM. Korporáty do toho jdou. Ač se to nezdá, tak v některých firmách již začala DEROBOTIZACE. Další můj splněný sen.

Tak nezapomeňte. ROBOT ZNÁ SVÉ ÚKOLY A UŽITEČNOST. ČLOVĚK MÁ NAVÍC SNY, TOUHY, POCITY A ZASTÁVÁ LIDSKÉ HODNOTY. A to je důležité pro obchod i management.

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář