O PŘEDČASNÉ EJAKULACI, SNADNÉ SKLIZNI, 30LETÉM EGU A ODPOVĚDNOSTI STARŠÍCH

O PŘEDČASNÉ EJAKULACI, SNADNÉ SKLIZNI, 30LETÉM EGU A ODPOVĚDNOSTI STARŠÍCH

Výpis článků Napsáno 2.5.2019

Potkávám je při své práci. Obchodníky okolo 30. Mladí „jelínci“, kteří se potřebují na počátku potrkat, kdo je silnější. Jsem jim za to vděčný, zkouší mou mužskou/obchodní sílu a pevnost. To je v přírodě i firmách třeba a až to nebudu schopen ustát, ukáží mi, že má role ve stádu se mění. Nasazují AGILNOST, já ZKUŠENOST.

Věří, že jsou na vrcholu svých sil. Vydělávají velké peníze, většinou nemají rodinu, takže je utrácí za sebe a mohou si dovolit cokoli. Obchodně se jim daří. Mají hodně síly, aby posbírali část z úrody, kterou nám stávající doba nabízí. Problém je, že si nepamatují poslední zimu. Do obchodu nastoupili po roce 2010 a surfují na stoupající vlně.

HLAVNÍ PROBLÉM NENÍ V NICH. Chovají se patřičně ke svému věku. I já se tak choval. Ale měl jsem štěstí na zkušené VZORY, profackovali mě a jasně ukázali, slovy Bohumila Hrabala, že jde jen o obchodní EJAKULATIO PRAECOX a až opravdu půjde do tuhého, možná ZVADNU JAKO LILIUM. Děkuji.

Po 2 generacích bez povodně, prý lidé zapomenou a začnou stavět v zátopových oblastech viz. studie ČZU. Která z firem NYNÍ aktivně pracuje s kolektivní zkušeností a připravuje „mladé obchodníky“ na zimu?

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář