Blog

Zde jsou mé postřehy. Samozřejmě se mnou nemusíte souhlasit. Mým jediným cílem v této části je INSPIROVAT.

 • O ČASE POJÍDAJÍCÍM SVÉ DĚTI, LOVU BIZONŮ A VHODNÉM OKAMŽIKU...

  6. 2. 2018

  Určitě si vzpomenete na mnoho pohádek nebo mýtů, kde přichází výběrčí daní vybrat desátek od sedláka, mlynáře nebo uhlíře a ten říká, že zatím nemůže odvést svoji povinnost, protože obilí ještě neuzrálo a milíř ještě nedohořel. A my sedíme před televizní obrazovkou, pojídáme vánoční cukroví a říkáme si: „No jo, král a jeho poradci, jak je to může napadnout, chtít úrodu předtím, než jí příroda vydá…“

 • PROČ NÁM CHYBÍ KORUNOVACE MANAŽERŮ?

  20. 11. 2017

  Jak můžeme odevzdat svojí práci a důvěru někomu, koho neznáme a jeho korunovace PŘIJDE MAILEM?!

 • Každé dvě minuty stejné množství fotek jako ...

  29. 5. 2017

  Narazil jsem na zajímavou statistiku. Každé dvě minuty vznikne stejné množství fotek, jako za celé 20. století. Káva se srdíčkem, drink s mořem, ruka s pivem. A nejsou to jen fotky.

 • Manažerský archetyp FRODO PYTLÍK a RAMBO

  30. 3. 2017

  Vzhledem je každý z nich úplně jiný. Tichý a nejistý půlčík oproti svalnatému veteránovi. Ale pokud se dostanou na manažerskou pozici, způsobují svému týmu podobné problémy…

 • LAJKUJ MĚ, POKUD MĚ MILUJEŠ!!!

  12. 3. 2017

  PŘÍHODA ČÍSLO 1: „Vlastní žena mi vynadala, že zanedbávám rodinu, protože nic nedávám na facebook?!?“, sdílel na začátku března jeden můj kamarád a přidal k tomu: (– cítí se překvapeně)

 • KDYŽ NOVĚ PŘÍCHOZÍ DOSTÁVAJÍ LEPŠÍ PODMÍNKY

  22. 2. 2017

  Konečně se podařilo sehnat obchodníka, který má dobrý životopis. Super úlovek. Tak mu dáme stejné podmínky jako těm stávajícím. Nebo ještě lepší. Nový mobil, nový notebook a možná i nové auto. No a samozřejmě vyšší fix!!! Musíme ho chránit, než si sám vydělá.

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář