Co přináší Cesta firemního šamana II.

Co přináší Cesta firemního šamana II.

Hodnocení, prožitky a pocity těch, co jí prošli.

Josef Bártík a Jiří Dobeš

PEPA ZA MNOU LONI PŘIJEL. POVÍDALI JSME SI U MNE NA ZAHRADĚ A PAK SE PROŠLI NA OBĚD DO DAVLE. Bydlím totiž kousek za Prahou nad soutokem Sázavy a Vltavy. I v Davli jsme si povídali. Já vyprávěl svůj příběh a Pepa povídal, jak to má s firmou. PŘIJEL, ABY ZJISTIL, CO JE Cesta firemního šamana. Co mu přinesla, se můžete dozvědět ve videu.

Jirka na začátku videa říká: „BYL JSEM SKORO NA ODCHODU, ALE SPOLUPRÁCE S TOMÁŠEM MI DALA DŮVOD A SMYSL ZŮSTAT VE FIRMĚ.“.

Když některým společným známým řeknu, že Jiří Dobeš z DNS a.s. je letošním účastníkem Cesty firemního šamana, tak udělají nevěřícný výraz. Je to podobně jako s Romanem Stupkou, který je na videu č III., u něj je to pro některé lidi také těžko pochopitelné.

A přitom jsou oba dva nesmírně důležitou součástí v září končícího ročníku. Program kromě toho, že pracuje s osobním uvědomněním, učí nástroje jako #nlp #casovaosa #archetypy #systemickekon­stelace, tak po dobu roku funguje i jako #mastermind skupina. A zde je příspěvek Jirky, Pepy a Romana s jejich veškerou prožitou zkušeností nezpochybnitelný.

Jirko děkuji, že jsi součástí, že chceš do firem navrátit lidskost a že jsi pro mne zářným příkladem muže, který v určitém věku pochopí, že je třeba jeho roli přirozeně transformovat a je ochoten si dobrovolně obléct moudrý šaškovský šat místo královského hermelínu. Málokterý král se obejde bez moudrého rádce, který neusiluje o jeho trůn.

Pokud chcte vědět, co předcházelo než se Jirka přihlásil do Cesty firemního šamana, jak ho proměnila, jaké nástroje si odnáší a co mu přinesla, poslechněte si video. Myslím, že se velmi povedlo.

Cesta firemního šamana. Roční stezka od rácia a metodik k vědomému využívání nlp technik, systemických konstelací, archetypů, rituálů a dalších nástrojů pro práci s duší týmu i jednotlivců. Podívejte se do workshopů.

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář