Petr Šídlo

Petr Šídlo

Zakladatel, Direct People

   

Kdo by k vlastní škodě chtěl zůstat při prvním dojmu o Tobě, tak si zapamatuje autentickýho, hlasově výraznýho týpka – těžkotonážního businessmana (ano, je to dvojsmysl), macha schopného si vyjednat a zajistit si cokoli potřebuje. Jasná názorová vyhraněnost, která dělí lidi kolem tebe výhradně na skupinu příznivců a odpůrců a nulovou množinu lidí, kterým bys byl lhostejný. Určitě ne pan průměrňák a kam vítr tam plášť.

Po bližším seznámení básnická duše, která by neublížila ani mouše, skvělý kamarád s originálním viděním světa, kdykoli ochotný pomoci, být k dispozici pro rozebrání osobních nebo profesních těžkostí. Generátor autentických inspirací na požádání a někdo, kdo bude stát za svým přesvědčením (a kamarády) do roztrhání těla, byť kdykoli ochotný k racionálnímu rozebrání východisek a názorů a případné změně pohledu, je-li taková změna oprávněná.

Kdo věří v karmu by zřejmě tipoval, že jsi stará duše, která se finální fázi před osvícením prochází a zbavuje starých zranění s až dojemnou pečlivostí, aby přitom někomu dalšímu nenaložila a byl díky ní svět kolem ní lepší než byl před jejím příchodem.

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář