Renata Mejtová

Renata Mejtová

HR Manager, Hennlich

   

Tomáše Buška znám již 15 let. Spolupráci jsme zahájili školením obchodních dovedností a tato školení v obměnách využíváme pro naše spolupracovníky dodnes. Spolupráce mezi námi byla od začátku partnerská. Cením si na Tomášovi, že zřejmě při jednáních s námi využíval obchodní dovednosti, ale já osobně to tak necítila, nebyl to takový klastický tlak na to, co musíme společně zrealizovat.

Vlastní školení s Tomášem mě vždy bavila, jsou věcná, tematicky zajímavá, zároveň mají sympatický lidský rozměr a jistou dávku apelace na selský rozum, na vcítění se do toho, co je komu z nás přirozené. Za dobu spolupráce jsme se s Tomášem stali přáteli a tak jsme vzájemně sledovali a příležitostně diskutovali, kam se každý z nás profesně a osobně rozvíjí.

Tomáše posun od řekněme tvrdých dovedností k duchovnu a určitým šamanským praktikám v v běžné praxi je fascinující. Fandím jeho záměru duchovní rozměr přinášet do každodenní reality našich pracovních či osobních životů. Věřím, že to je správný směr, kam se jako lidé můžeme posouvat a to platí stejně pro naši práci, tak pro volný čas.

Měla jsem příležitost být účastníkem školení Dýmka míru a za tuto možnost Tomovi dodatečně ještě jednou děkuji. Byl to prima den a věřím, že jsem pro sebe a dobro lidí okolo sebe pod Tomovým vedením udělala „trochu dobré práce“. Přeji všem účastníkům Tomových školení – seminářů – workshopů a jiných setkání, aby si to spolu užili minimálně stejně jako si to užívám já.

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář