Co přináší Cesta firemního šamana III.

Co přináší Cesta firemního šamana III.

Hodnocení, prožitky a pocity těch, co jí prošli.

Roman Stupka, Tomáš Kafka, Adam Beran

ŽE JE Roman Stupka ÚČASTNÍKEM Cesta firemního šamana, mnoho lidí překvapí. Roman jo, fakt? To není možný, diví se, když se o tom bavíme.

Ano, Roman je účastník a ještě k tomu velmi důležitý. Tam, kde ostatní účastníci vyučované nástroje a techniky přijímají bez potřeby chápat, jak to funguje, chce Roman vysvětlení. A ptá se tak dlouho, dokud jeho rácio není uspokojené, takže mě donutí vysvětlit hluboké principy #nlp technik, #systemickekon­stelace i práci s metaforou či jazykem, vjemovými kanály a archetypy. Tím je pro celou skupinu velmi důležitý a já ho mám za to rád. Navíc okamžitě přichází s nápady, kde a jak to ve firemním prostředí či při práci ScaleUp Impact využít.

Tomáš Kafka odpovídá: CO JE Z VAŠEHO POHLEDU Cesta firemního šamana?

Chcete-li vědět, jak si Tomáš užívá roční program, neobvyklé nástroje a co mu to přineslo do jeho racionálního světa, tak to naleznete na autentickém videu. Uslyšíte Tomáše, ptáky i ostatní účastníky programu v pozadí :-)

„Cesta je strašně zajímavá. Není to pro každého, je to pro lidi, kteří chtějí odkrýt zanedbané stránky své mysli a poohlédnout se po nových metodách práce s lidmi…“

ADAM BERAN. ÚČASTNÍK, KTERÝ VŠE OKAMŽITĚ POUŽIJE.

Je mnoho lidí, kteří navštěvují různé workshopy, naučí se rozličné techniky a nikdy je nepouzijí. A pak je Adam Beran u kterého si mohu být jistý, že ihned v týdnu po víkendovce šamana, to někde na někom vyzkouší. A ještě o tom okamžitě napíše příspěvek :-)

Adam si prošel klasickým výcvikem koučinku a nyní prochází programem Cesta firemního šamana. Může tedy porovnávat a doporučovat.

Poslání programu je: NAVRACET LIDSTVÍ A ČLOVĚČENSTVÍ JAKO PROTIVÁHU ROBOTIZACE A ONLAJNIZACE.

#podpovrchem #hr #Cestafiremni­hosamana #Firemniduse #Systemickekon­stelace #lidskost #nlp

Cesta firemního šamana. Roční stezka od rácia a metodik k vědomému využívání nlp technik, systemických konstelací, archetypů, rituálů a dalších nástrojů pro práci s duší týmu i jednotlivců.

 
+420 608 919 260

Kontaktní formulář